Kedimin Ayağı Kırıldı Yardım

scepter23

İyi günler cuma günü kedim balkondan (3.kat) atladı ve maalesef ayağı kırıldı ilk müdahalesini yaptırdık bugün röntgen çekildi. Ameliyat olacak yarın pin takılacakmış bu sureci yaşayan varmı yardımcı olmak istiyen bilgilendirme açısından

5 CEVAP

Anonymus552223

Bu haftaki 5. Kedim düştu konusu olabilir. Gecmis olsun ama dikkat biraz lutfen. Kediler 1 dusmez 2 dusme 3. Sunde illaki düşer dikkat edilmezse

sarmanbirkedi

Lütfen camlariniza ve balkonunuza kedi filesi ya da tel takın. Düştüyse bu sizin yüzünüzden kader falan değil. Benim kedim düşmüyor çünkü ben önlem almışım. Umarım siz de önlem alirsiniz. Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

psabrk

Cidden öyle @sarmanbirkedi’nin de dediği gibi önlem alınmalı.Odaları havalandırıyorsanız bile kapılarını kapatın kedinizi başka bir odaya koyun bu tür ufak önlemlerle sancılı süreçleri engelleyebilirsiniz.Ufaklığınıza geçmiş olsun umarım eskisi gibi sağlığına bir an evvel buluşur :)

scepter23

Yorumlarınız için teşekkür ederim evimizde sineklikler var ama annem hemşire malum korona nedeni ile çok yorgun bir şekilde geldi eve mutfağı balkonun camını açıp unutup uyumuş kız kardeşim de balkon camının açık olduğunu bilmeyip mutfak kapısını açık unutmuş evet mazeret değil biliyorum ama ne kadar üzülsekte geçmişi geri getiremeyiz evet bize acı bir ders oldu. Sizden ricam bu süreçte tecrübesi olan arkadaşlarımın yardımı

Capadoc

Merhaba, benim kopegimin de kalca sag bacagi kirildi araba carpinca. Ama ameliyati istemedi hekim. Hayvanin hareketini azaltip kaynasmasini bekledik. Ve kemik eski haline dondu. Ameliyat da baska bir sancili surec cunku.