Fip ?

Htcozlp

Öncelikle veterinerimiz şuan fipten şüphelenmiyor.Kedimin sadece kanında enfeksiyon varmış.Fakat suanki durumu geçmezse test vs yapabiliriz dedi.Yine de kafayı yemiş gibi hissediyorum,sürekli araştırıyorum.Sizlere de sormak istedim.Bu hastalıkla karşılaşan var mı? Belirtileri nasıl başladı,şuan için böyle bir durum yok fakat iki kedimi birbirinden ayırmalı mıyım,endişelenmeli miyim ?Bilgi ve tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler

18 CEVAP

Htcozlp

Kese falan yokmuş,karnı su doluymuş,net açıklamıştı ama tam hatırlamıyorum

Htcozlp

Sizce başka bir şeye gitmeli miyim,gittiğim yere çok güvendim bu sefer,ama inanmak istemiyorum buna

Htcozlp

YENI soru açmak istemiyorum,tekrardan anlatmak istemiyorum ,bilen biri varsa cevaplayabilir mı,corona testinin kesinliği var mı? Dün test negatif cıktı fakat bugünkü gittiğim yer direk teşhisi koydu farklı bir ihtimal de var fakat yüksek ihtimalle fip dedi.corona testini dün yaptirmistim.Bilmiyorum tavsiyeniz varsa lütfen yazın ne yapacağımı şaşırdım