Köpeğim Neden Anlamıyor?

HilalAres

Köpeğim 3 aylıktan bu yana bizimle şuan bir yaşında ama küçüklüğünden bu yana çağırmak için ıslık çaldığım da hiç tinlamiyor sanki duymuyor gibi sanki kendisinin nasıl çağırılacağini bilmiyor.. ben anlamadım bu işi arkadaşlar herhangi bir köpek ıslığa felan geliyor hemen

1 CEVAP

Shaco

genel oalrak ses duyduğunda hiçbir tepki vermiyorsa kulağınla alaklı bir sıkıntıda olabilir ama eğer veriyorsa sadece siz çağırınca dinlemiyorsa köpeğin size karşı ilgisi yoktur demektir o zaman onu çağırırken seveceği bir şey yada oyuncak verin aferin komutu koyun eğer size geldiğinde dinlediğinde bu komutu söyleyip sevdiği şeyi yapın belli bir disiplin sağlamak önemli sıkmadan