Petlebi

sarmanbirkedi

Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda kedisini "ama doğasına aykırı" diye kısırlaştırmayanlar ve hayvan ticaret yapanlar, hiçbir önlem almadığı için pencerelerden düşen kediler, "aman yaş mama çok zararlı veterinerim asla verme dedi" diye kedilerini zehirleyenler, royal canin, proplan gibi aldığı fiyati asla hak etmeyen çöp mamaları ölümüne övenler gibi daha devamını getireceğim bir sürü şeyi görünce sinirim tepeme çıkıyor. Soruma gelince böyle garip hayvan sahiplerini göremeyeceğim petlebi gibi herhangi bir sosyal forum var mı? Varsa yazar mısınız. Teşekkürler

20 CEVAP

sarmanbirkedi

Aynen buna da şükür allahım bir facebook grubu vardı böyle binlerce yorum vardı sinirden hesabimi direkt sildim

Shaco

yazdığım yazı sana değil genel yorumlarımı yazıyorum ben ve bu arada çeiştli facebook sayfaları vardır ama petlebiden başka site bilmiyorum :/

BalliBadem

@dumaniskonunsahibi
Kesinlikle
bende 1 aydır girmiyordum daha yeni girmeye başladım 1 hafta olmadı

sarmanbirkedi

Malesef bir de doğasına aykırı diyor hep aynı bahane

sarmanbirkedi

Bu da bir yaklaşım