Kedim Sürekli Bana Miyavlıyor?

kedimedisever

Normalde çok miyavlamaz. Bişey isterken miyavlar. Bi kaç gündür sürekli bana sürtünüp miyavlıyor. Ödül maması veriyorum ne bileyim suyunu değiştiriyorum oynatıyorum falan ama bi kaç gündür böyle ne istiyor anlamadım. Sanki bi derdi var da anlatmaya çalışıyor gibi sizce nedir

4 CEVAP

dilaraxx

Benimki yemek isterken falan yapıyor sadece bunu. mamasıyla ilgili birşeydir başka birşey olduğunu sanmıyorum

kedimedisever

Şuan 6 aylık kızgınlığa girmedi henüz mamadan dolayı olabilir belki

Mamasını yiyiyormu benim ki mamadan sıkılınca falan yapar

Zeynucka

Kızgınlığa girmiş olabilir mi?