Vetmate

sarmanbirkedi

Bugün çok başlık açtım kusura bakmayın. VetMate uygulamasını indirdim ve üye olmaya çalışıyorum ama sürekli hata veriyor ayrıca resim yüklenemedi falan diyor. Üye olan var mı, varsa nasıl yaptı bilgi verir misiniz? Ayrıca sorunu anlatıp iletişime geçebileceğim bir mail,sosyal medya hesabı vs var mı? Teşekkürler

2 CEVAP

Mehmet beyin uygulamasından bahsediyorsunuz maalesef ekim ayında kapattı uygulamayı kimse üye olamıyor en yakın zamanda keşke tekrar açsa

sarmanbirkedi

Çok teşekkürler ❤