Veteriner Önerisi

tugbagursoyy

Merhabalar, İstanbul anadolu yakasında mümkünse ümraniye çekmeköy taraflarında önerebileceğiniz, güvenebileceğim bir veteriner kliniği ve hekimi var mı?

6 CEVAP

SiYaH

İstanbul Ataşehir'de var kendi kedimizi götürdüğümüz bir yer tavsiye ederim.

Badems

Ümraniye'de BBÇ veteriner kliniği var, oldukça iyiler ve bilgililer. İlk oraya götürüyordum ben de kedimi, uzak kaldığı için Ataşehir'de şu an devam ettiğim yere götürüyorum.

tugbagursoyy

teşekkür ederim

tugbagursoyy

ataşehir bana uzak kalıyor ama isim verebilir misiniz ataşehir için de?

Badems

İçerenköy Veteriner Kliniği

tugbagursoyy

teşekkürler