Kulak Uyuzu

tgc77116

Merhaba daha önce kedisi kulak uyuzu olmuş olanlar nasıl geçirdiniz oridermyl kullandık akıntı bitti 1 hafta sonra tekrar kaşıntı başladı kanatmalar başladı sanırım tekrarlıyor akıntı yok ama kaşıntıyla başlıyor ne önerirsiniz

12 CEVAP

tgc77116

Yok alerji değilmiş hypoalerjenik mama kullanıyoruz şuan başta ondan şüphelendik sonra akıntı gelmeye başlayınca vet kulak uyuzu dedi zaten kafasını sallayıp duruyor sadece kaşıntı değil

Kulak uyuzuna crystalin animal health çok iyi geliyor benim kedimde de kulak uyuzu vardı günde bir kez pamuğa bir kaç damla damlatıp kulağındaki siyah kirleri temizleyerek geçti birde dış parazit damlası yaptırmanızı öneririm stronghold gibi bir damla iş görür

tgc77116

Stronghold yaptık daha yeni 1 hafta oldu

tgc77116

Ama şuan siyah kirler yok ilk başta olduğu gibi kafasında kızarıklıklarla başladı çünkü kaşıyor ve şişiyor kanatıyor

Crystalin kızarıklara,yaralara falan iyi geliyor internetten veya veterinerden alabilirsiniz

Belki de alerjisi vardı hangi mamayı kullanıyorsunuz?

tgc77116

Nano sprey var deri hastalıkları için bilmem duydunuz mu o iyi geliyor dediler aldım ama bu tür spreyler destekleyici oluyor başka tedavi yöntemi olarak neler var

Evet duydum bizim crystalin ile geçmişti kedimi petshoptan almıştım baya bakımsızdı kulaklarının içi yara içindeydi günde bir kez pamukla yaraları pislikleri temizleyerek geçti birde stronghold damla ile, kızarık dediğiniz şeyler geçip tekrar mı başladı?

tgc77116

Oridermyl kullanmay başlayınca kaşıtısı durdu kanatmıyordu artık ilaç bitti 1 hafta sonra yine kaşıntı ile kızarıklık ve kanatmalae başladı hep kafa bölgesi kafa sallantısıda bitmişti yine sallıyor

tgc77116

Güncel

tgc77116

Güncel

tgc77116

Güncel