Kedimin Aniden Bir Gözü Kapandı

gumusum

Merhaba,
Kızımın aniden bir gözü kapandı ama gerçekten bir baktığımızda normalken tekrar döndüğümüzde sımsıkı yummuştu. İçine bakmak için açtığımızda içerdeki perde gibi olan kapak kırmızıydı ama onun dışında bir şey yoktu. Annem tırnaklarının uzun olduğunu acaba kendi kendine gözünü çizmiş olup olamayacağını düşünüyor ama daha öncesinde de pat diye kapandığı olmuştu.Canının yandığı belli en sevdiği yemeği bile yemedi. Şu an hastalık zamanı da olduğu için ne yapacağımızı bilmiyoruz. Yardımcı olabilecek biri var mı?

3 CEVAP

Bulutcemre

Maalesef yapılacak tek şey önlem alıp veterinere gitmek.

Fatih55

Yani bir kedinin kendi gözüne tırnağını sokacağını hiç sanmıyorum, yüksek ihtimalenfeksiyon olabilir veya düşük de olsa alerji tarzı birşey

Linsenpai

Büyük ihtimalle mikrop kapmıştır. Tozlu yerlere girmekten olmuştu bizim kıza da ilk sahiplendiğimiz zaman. llımış yeşil çayla silmeyi deneyin, eğer geçmezse tobrex gibi antibiyotikli bir göz damlası kullanabilirsiniz. Ama yine de veterinerinize bir sorun önce o daha iyi bilir tabi ki. Çok geçmiş olsun..