3 Mama Arasında Kaldım.. Orijen Puppy Large,Acana Puppy Ve Acana Classic Red..

Anket

Orijen Puppy Large
(6 oy)
Acana Classic Red
(1 oy)
Acana puppy
(2 oy)
Toplam (9 oy)

Evladım 5 aylık Cane Corso..Lütfen Acil Önerilerinizi Bekliyorum..

2 CEVAP

TATA4242

Köpeğinizin yapısını düşününce,Orijen daha mantıklı bir seçim olacaktır.

TATA4242

Ham protein 38 %, Ham yag 16 %, Ham kül 7 %, Ham lif 6 %, Nem 12 %, Kalsium/Fosfor 1,3 % / 1,1 %, Omega-6/3 2,8 % / 0,9 %, DHA/EPA 0,3 % / 0,2 %, Glukozamin 1400 mg/kg, Kondroitin 1200 mg/kg
Yaklaşık %20 karbonhidrat içeriyor ve köpekler için ideal seviyede.