Kızgınlıkta Ve Çok Mutsuz

poughkeepsie

Linçlenmeden önce: kısırlaştırıcam, randevumuz yandı virüs yüzünden çünkü 20 yaşın altında olduğum için dışarı çıkamıyorum

Kedim kızgınlıkta ve çok keyifsiz. Oyun oynayarak kafasını dağıtmaya çalışıyorum hiç yanaşmıyor, uyuyor sık sık ama uyanıkken o kafar mutsuz ki. Sevdiği mamadan veriyorum azıcık yiyip bırakıyor, seveyim desem kucağımdan hemen gidiyor. Hep gözleri kısık, yavaş yürüyor acı çekiyo gibi (ki muhtemelen çekiyor) Nasıl geçicek bu bikaç gün ne yaparsam mutlu olur

17 CEVAP

GlsmKrpk

Etrafında yaşı tutan dostun akraban yoksa izin alma koşullarına bak istersen.
Yaş sorunum olmadığı için yönlendirme yapamıyorum izin alma koşullarını bilmiyorum bende.
Süreç uzadıkça hem sen hem minnağın huzursuz olacak

poughkeepsie

@Mirtip Ne yazıkki virüs nedeni ile veterinerim o uygulamayı geçici olarak bıraktı. Çok çok acil olmadığı sürece gelmiyormuş. Ama oyun konusunda haklısın zaten ben de çok üstüne düşmemeye çalışıyorum, arada yalnız olmadığını bilsin diye ilgilenip hafif hafif seviyorum o kadar.

@GlsmKrpk İnsanlar dışarı adım atmaya korkuyor ben de rica etmeye çekiniyorum açıkçası. Aile bireyim olsa sıkıntı yok ama arkadaştan, tanıdıktan falan istemek huzursuz ediyor. İzin koşullarına hemen bakacağım teşekkürler