Kedimin Fib Olduğunu Öğrendim ????

Ozlemsss

Bugün kedimin fib olduğunu öğrendim ayrıca ıslak fib biliyorum bu ölümcül bi hastalık kedimin son günlerini iyi geçirmesi için nasıl beslemeliyim ? Mama ve yaş mamayı ve diğer tüm şeyleri red ediyor

22 CEVAP

Anonymus552223

Salem mi kaybettiginiz kedi

Ozlemsss

Umarım fazla acı çekmemiştir evet Salem di

Çok iğrenç bir hastalık başınız sağ olsun :(

bbeyzvv

en azından canı yanması çok orda çok mutludur ışıklar içinde uyusun yattığı yer üşütmesin

Ozlemsss

Teşekkür ederim herkese huzura kavuştuğunu umuyorum

Başınız sağolsun çok üzüldüm, eminim gittiği yerde çok mutludur

Ozlemsss

Eminim bir kez daha barınakların ne kadar lanet , sorumsuz ve ölüm kampına nasıl çevrildiğini gördüm. Salem i de barınaktan kurtarmıştım zaten ordan kapmış olduğu bir virüsmüş sorumlusu olanların cidden Allah belasını versin vebalini çeksinler evladımın gerekli önemler alınsaydı belki çocuğumla gözlerimi açıcaktım gözlerimi yeni güne