Kedimin Fib Olduğunu Öğrendim ????

Ozlemsss

Bugün kedimin fib olduğunu öğrendim ayrıca ıslak fib biliyorum bu ölümcül bi hastalık kedimin son günlerini iyi geçirmesi için nasıl beslemeliyim ? Mama ve yaş mamayı ve diğer tüm şeyleri red ediyor

22 CEVAP

Katya06

Hayır! Uzman bir veteriner ile kediniz yaşayabilir. Bu illet hastalıktan ölmeyen kedilerde var. Sayıları hiçte az değil. Evde baktığınız sürece dışardaki kedilere bulaştırmaz. Evde tek kedi olmalı.

Ozlemsss

Umarım elimden geleni yapıcam tabi ki bu süreçte umut her zaman vardır

bbeyzvv

veteriner veteriner gezin illaki çıkar bi tedavisi

Öyle demeyin bu pis hastalıktan kurtulan kedicikler var İnternetten viyo takviyesi alın, evde ona yaş mama yapın soru filtresinde birsürü tarif var, Gimcat in yaş maması da alabilirsiniz inşallah iyileşir yavrum

Kutu dan kurtulabilir. Lakin yaş formu ise kacınılmaz.

Ozlemsss

Aynen veterinerimiz de aynısını dedi hazırlıklı olun her şeye dedi Hiç bir tedavisi yokmuş yaşasa bile bebekleri fibli olucak ve taşıyıcı olucağı için çevresindeki tüm kedilere geçirecek dedi ki dünya üzerinden bu hastalıktan kurtulan ıslak fib den yani 3-4 kedi var dedi

Biraz veteriner abartarak konuşmuş sanırsam çinden bir ilaç geliyor tr ye instagramda @gurgurfipiyenecek diye bir hesap var onların kefiside fip ve tedavinin son 4 5 günü kaldı kedi iyileşti umudu kesmeyin ama o ilacı bulmak zor maalesef Dmden yazıp daha çok bilgi alabilirsiniz

Ozlemsss

Şuan atak geçirdi çok acı çekiyor acı acı miyavlıyor gözleri de kör oldu göremiyor şimdi nasıl dindirebilirim acısını durumu çok kötü şuan açık veteriner de yok

Kutu dan kurtulabilir. Lakin yaş formu ise kacınılmaz.

Anonymus552223

Ah canım nasil oldu atak geçti mi

Ozlemsss

Şuan 2. Atağını geçirdi yavrum elimde eriyip gidiyor

mmuratyilmazz

Yavrulara corona virüsü gecebilir anvak fib gecmez baska bir veterinere gidebilirseniz daha iyi olur

DenizTinik

Gs diye bir ilaç var biraz pahalı ama bulabilirseniz kurtarabilirsiniz link bırkaıyorum burada bu ilaçla iyileşen bir kedi var
https://www.instagram.com/p/B7HBxWun74B/

Ozlemsss

Üzgünüm kurtaramadık peşinden koşturabileceği kelebeklerin olduğu bir yere gitti

Anonymus552223

Başınız sagolsun demek ki son aşamaymış artık. Kurtulmuş oldu fazla acı çekmemistir umarım