Sizce Doğumu En Geç Ne Zaman?

Kedim hamile fakat ne zaman doğuracağını kestiremiyorum fotografa bakarak tahminde bulunur musunuz?

20 CEVAP

yaşadığım yer küçük bir ilçe buradaki veterinerler kedi ve köpeklere bakmıyorlar sadece sığır hayvanlarına bakıyorlar zaten hepi topu 3 veteriner var yani kısırlaştırıp kısırlaştırmamak elimde olan bi şey degil

sarmanbirkedi

Belediyeye gidin olmadı konuş belediyeye gidin yani gerçekten bir kedi yılda 3 kere doğurabilir bu kadar yavruya bakamazsiniz

sarmanbirkedi

Komşu**

Neden kısırlaştırmamızı tavsiye ettiniz

Anladım bu durumun çaresine bakıcam teşekkürler