Ağız Kokusu

ezgibilgili

kedimin ağzı kokmaya başladı

8 CEVAP

sarmanbirkedi

Eğer kötü kokuyorsa dişleri sağlıklı demek değildir. Ya çürük ya da tartar vardır . Dis bakimi hiç ihmale gelmez. Virüs olayı daha fazla büyümeden bir veterinere gidin derim.

Yasin2634

Aynı sorun benim kedimdede vardı veterinerimiz bi ilaç verdi ağzına damlattık her gün 1 kere ve koku gitti dediğine gore yediği mamalar yüzünden dedi bende doğru olduğunu anladım tabi farklı farklı görüşü olanlar var bu konuda

DenizTinik

Parazitte koku yapar, iç parazitini döktü mü? Düzenli iç parazit hapı yutuyor mu

Linsenpai

Şimdilik birşeyi olmasa da eğer kedinizin kalıcı dişleri tamamen çıktıysa haftada bir kere dişlerini fırçalamanızı öneririm sağlık açısından ^^ bebe diş fırçasına maltlı kedi diş macunu veya hindistan cevizi yağı sürüp azıcık fırçalamanız yeterli olacaktır. Çünkü zamanla tartar ve ağız kokusu oluşuyor özellikle de yaş mama ağırlıklı beslenen kedilerde

poughkeepsie

Uykudan uyandıktan sonra ve mama yedikten sonra kokması normal. Yakınınızda, kucağınızdayken rahatsız eder. Eğer onun dışında sürekli ve çok çok kötü kokuyorsa veterinerinize danışın

ezgibilgili

teşekkür ederim

ezgibilgili

parazit aşıları tam
yeni uyandığı için öyle kokuyormuş, normalde kokmuyormuş
teşekkür ederim herkese

Sineemctn

Veteriner bize mamayı değiştirin demişti ve işe yaradı