Lutfen Yardim Edin Acill

Tikos

Merhaba arkadaslar. 11 günlük dişi kedimin poposunda bir şişlik fark ettim bu sabah elleyince ici yumusak su balonu gibi acaba apse midir ne yapmam gerekiyor?

11 CEVAP

LadyAndCat

Lütfen veterinere götürün veya danışın fotoğraflı olarak...

hayvansever_

evet vete gidemiyorsanız fotoğrafları ona atın daha çok küçük her türlü şey ona zarar verebilir kendiniz bir şey denemeyin.

poughkeepsie

Muhtemelen anal kesesi dolmuş, poposunun üstünde kayma veya bi yerlere sürtme ihtiyacı duyabilir. Veterinere götürürseniz minik bi işlemle sıvıyı boşaltıyorlar

poughkeepsie

11 günlükmüş ay nedense 11 aylık diye okudum. Yine de anal kese olabilir ama tabii mutlaka veterinere danışın

Tikos

Cok tesekkurler cevaplar icin ben veti arayacaktim zaten ama sizin de goruslerinizi almak istedim buradaki veterinerler hicbisey bilmiyir malesef

poughkeepsie

Emin olun en kötü veteriner bile tıbbi olarak bizden çok bilgiye sahiptir. Tabii ki görüş almak isterseniz ben şahsen her zaman yardımcı olmak isterim ama yine de ilk adresiniz veterineriniz olsun :)

Tikos

Sol tarafındaki sislik

Tikos

Arkadaslar uzulerek soyluyorum ki iki farkli veterinere yazdim ilk yazdigim bizim eski veterinerimizdi ve cevap olarak sadece su ile silin poposunu yazmis resmen agizlarindan kelimeleri cimbizla cekiyoruz zorla obur simdiki veterinerimiz de hastam var donerim diyip donmedi cok uzgunum malesef cok buyukihtimalle sizlerin de dedigi gibi anal kanal iltihabi olmus ben de cok arastirdim ama veterinerlerimiz su an boyle

Tikos

Aradigimizda bile mesgul cakiyor artik biktim gercekten bu veteriner bulamama mevzusundan

Anonymus552223

Geçer belki ya hemen paniklemeyin. Anneleri temizlemiyor mu onlari?

Tikos

Temizliyor anneleri hep baslarinda ama temizlese de bazen unutuyor bir yavruyu yalamayi yarin tekrar yazacagim umarim şişi inmis olur :((