Köpeğimizin Irkı Hakkında Ne Düşüyorsunuz

Sevgii5

Merhabalar maltese terrier olarak yavruyken aldık şimdi 7 aylık çok akıllı çok oyuncu mutlu bir çocuk allah eksikliğini göstermesin ???? küçük kaldı ama renki krem kulakları açık kahve falan.malteseler beyaz olur yalnızca diyorlar sizce bizim bıdık kırma mı yani kırmaysa neyle neyin kırması olabilir ?

7 CEVAP

Sokaksevgisi

Maltese değil de shih tzu'ya benziyor. Çünkü tipi shih tzu gibi hem de renk açısından:)))
Bu arada çok şeker, maşallah???

Sokaksevgisi

https://www.pinterest.es/pin/826269862855729595/
Buradan benzediğini anlayabilirsiniz:))

hayvansever_

evet maltese cinsi köpekler daha ufak tefek ve bacak boyu daha kısa oluyor. Bu daha çok shih tzu gibi.

Linsenpai

Minyatür terrier de olabilir, çok tatlı maşallah ^^

Alaracatlover

Maltese ile shin tzu kırmadı gibi maltese ise 1 numara galiba ama çok şeker :)

romedon20

Safkan değil etşöp tarzı yerden almışsınız gibi para verip aldıysanız kazıklanmışsınız sahiplenmişseniz ırkının bi önemi yok

Sevgii5

Hiç önemli değil on binler verseler değişmem şu an dünyanın en güzel varlığı Benim için sadece merak benimkisi maltese olmasa da sıkıntı Yok isterlerse bu at desinler şu an benim atım sonuçta derim de cidden merak da ettim evet demek ki maltese değil aldığım yer de tam maltese diyemedi zaten malta terieri dedi o neyse dedim öyle bir şey var mı maltese değil mi bi tek dedim Yok bu maltese değil malta terieri dedi :) o neyse artık :):)