Köpeğimin Cinsi Nedir

Havvanur1

Köpeğimi 2 hafta önce sahiplendim. Cinsini falan bilmiyorum sadece annesinin sosis köpeklerden olduğunu biliyorum. Küçük bir ırk. Aslında cinsi ve ırkı pek önem arz etmiyor ama cinsi ne gibi sorular sorulduğunda ne diyeceğim bilmiyorum. Bilgisi olan yardimci olabilir mi?

3 CEVAP

Siyammm

Golden melezi
Belki golden - şivava melezi diye düşündüm de onlar çiftleşemez :)

Havvanur1

Büyümesi mümkün mu?

Havvanur1

Sahiplendiren kişiyle ayak üstü annesinin sosis babasinin terrier veya rus finosu olabilecegini ama emin olmadigini söyledi