Ailemizin Yeni Üyesi Pıtır Soruyor :)

Katya06

Pıtır'ımı yaşadığım yere okuduğum ilçeden getirdim.. (Orada veteriner yok malesef) Uzun bir enfeksiyon süreci atlattı.. Antibiyotik ile 1 haftada kendine geldi ama bunları orada bulabilmem mümkün değildi. :) Yavrumun üzerinde bitler zıplıyordu.. Bir uyuz atlattı. Aşı yerinde ve uyuzlu bölgede yara kaldı. Ama sprey kullanıyoruz geçiyor. Birde anemi sebebiyle vitamin alıyor. Tüm bunların üzerine yavrum defalarca yuvalandı ve geri geldi. En son dün bunu yaşadık detayına girmeyeceğim sorumsuz bir hayvan sahibi kedisi 1nci katta balkonda oturuyor.. Onun ailemize katılması kararını aldık :) Uzun süreli olarak ilk defa köpek bakacağım. Pıtırın iyileşme ve gelişme sürecini hızlandırmak istiyorum. Bu yüzden "köpekler" için vitamin ve bağışıklık güçlendirici takviyesi önerilerine ihtiyacım var. Uzun bir süre kullanacağız.. Köpeğimiz büyük ırk bir sokak köpeği olacak. Bu sebeple gimcat, gimpet gibi ızıcık tüpler bize küçük gelir.
Köpek bakımı ile ilgili eklemek istediğiniz bir şey var ise cevaplarda bekliyorum. :)

9 CEVAP

hayvansever_

maalesef köpekler hakkında bu kadar derin bir bilgim yok :( çok geçmiş olsun inşallah bütün tedavileri sırayla gerçekleşir ve faydalı olur.

Linsenpai

Ay çok tatlı bu bebe maşallah :D ömrü uzun yuvası sıcak olsun umarım bol bol şans getirir size...

Katya06

Çok teşekkür ederiz.. Umarım öyle olur :)

sarmanbirkedi

Uzun ömürlü olsun. Ama arkadaşın dediği gibi kedi bakımında ne kadar bilgiliysem köpek bakımında o kadar bilgisizim.

Kuzucansu44

Bağışıklık Güçlendirici olarak ta yine Bio Petactive markasınınkini kullanabilirsiniz

Alaracatlover

Her markanın kedi için olduğu kadar kuçu kuçular içinde var ihtiyaç için bakabilirsiniz. Zurich marka öneririm multivitamini:)

Katya06

Sağlık olsun. Nasılsa uzun yıllar bizimle bilgi ediniriz elbet :)

Kuzucansu44

Benimde 3 tane köpeğim var
Beaphar Somonlu ve Omega-3 Destekli Köpek Vitamin Macunu
Beaphar Köpek Vitamin Ve Mineralleri Tablet
Bio Petactive Köpek Multivitamin Tablet
Beaphar Biotin Taurin Köpek Vitamini Tablet
Bio Petactive Köpekler İçin Eklem Güçlendirici
Zurich Tüy ve Deri Köpek Vitamini Tablet
Bio Petactive Vitalidog Pasta Köpek Macunu
Bunlar onlar için kullandığım vitaminler, hepsi çok iyi deneyebilirsiniz.

Katya06

Çok teşekkür ederim. Beaphar markasını seviyorum onu kesinlikle deneyeceğim :)