Hamile Olma İhtimali ?

Htcozlp

Merhaba dün belki görmüşsünüzdür fipten çok şüphelenmiştim.veterinerimiz bugün corona testi yaptı sonuç negatif.Ayni zamanda gençlik hastalığı da negatif cıktı.Kedim bir haftadır neredeyse karnına elletmiyordu. Muayeneye ettikten sonra ultrasonla karnına baktı. 2 3 Tane kese olduğunu söyledi.Fakat ben kedimi alalı bugün 86.günümüz.Ve ben aldıktan sonra hiç dışarıya çıkmadı.Hamile değilse muhtemelen pyometra veya yalancı gebelik var dedi.fakat hamileyse ,ameliyat olursa bebek görürsem hakkımı helal etmem dedi :/ Bende eğer hamileyse böyle bir şeyi asla istemem.Fakat neredeyse 3 ay olmuş,sen almadan önce bir ihtimal varsa şimdiye kadar doğurmuş olması gerekirdi dedi.Yine de kafam çok karıştı.Burada bir yorumda 80.gün doğum yaptı demiş birisi.Hamilelik hakkında hiçbir şey bilmiyorum.Ama 2 ayda falan doğuruyorlar sanırım.Sizce ne yapmam gerekiyor,86 gün imkansız mı? Ona gore bir karar verir ameliyat yaptirmam gerekiyor

17 CEVAP

Htcozlp

Ya dediğim gibi hiç daha önce hamile bir kediyle ilgilenmedim,ultrasonda neler çıkıyor onu bile bilmiyorum.Söylediginiz seyi daha şimdi düşündüm. Sadece karnına baktı öyle ses falan çıkmadı kalp atışı vs.

Htcozlp

Dediğim gibi kalp atışının falan dinlendiğini bilmiyordum,biraz detaysız anlatmış olabilirim,kaç gündür sürekli gidip geliyorum çok güzel ilgileniyorlar fakat dediginiz şeyler çok mantıklı.Ameliyat için karar vermeden en iyisi farklı görüşler için farklı veterinerlere gitmek ..çok teşekkür ederim