Dış Parazit Damlasına Altenatif Uygulama Var Mıdır?

ceylank

Kedimin dış parazit damlasına alerjisi var. Bu damla dışında alternatif bir yol yoktur değil mi dış parazit için önerisi olan var mı?

3 CEVAP

sarmanbirkedi

Var alternatif. Googlea kedi dogal yoldan dis parazit giderme yazarsanız hir sürü yöntem çıkar.

iremgunduz

Biberiye yağını aynı şekilde ensesine damlatarak uygulayabilirsiniz

Suraemir

Lavanta yağı nane yağı okaliptüs yağı limon yağı falan olabilir bir damlanın içeriğinde görmüştüm bunları