Yavru Köpek

Az önce dışarıda yavru bakımsız bir köpek buldum tahmini 2 aylık karnı içine çökmüş o kadar zayıfki 700gr bile yoktur yarın ilk işim veterinere gitmek olcak şuan eve aldım ayrı bir odada duruyor ona yarına kadar kedimin mamasından verebilirmiyim? Ve baya pire var üstünde kedimede geçebilir heralde

21 CEVAP

hayvansever_

mama konusunda emin değilim ama midesini bozarsa kötü olur bence elinizdekilerle evden yapmak en iyisi şu anlık. Onun dışında pire hemen kıyafetlerinize odanın içindekilere ve kedinize geçer. Bunun içinde onu odadan çıkartığınızda odayı sirkeli suyla yıkayıp kıyafetlerinizi ve odadaki yıkana bilir örtüleri vs. yıkamanız iyi olur.

hayvansever_

youtube da ev yapımı köpek maması tarifleri oluyor kolay ve genel evde olabilecek malzemelerle bakın derim.

anjelik123

Peçeteyi alamazsınız dağılır diye gazete demiştim ama oda iş görür tabi

TATA4242

Mutlaka paraziti vardır.Seni sevmesi güzel,yerin varsa sahiplen.Ben hep köpeğim olsun istedim ama İstanbulda olmuyor.Antalyada kalmaya devam etseydim,köpek sahiplenirdim.

anjelik123

Köpek candır. Tata nın dediği gibi yerin varsa sahiplen yavrucak sokakta kalmasın. Daha minik zaten kedilerinlede iyi anlaşır

Aslında şimdiye kadar hiç köpek bakmadım sahiplendirmeye çalışcam bulabilirsem bulamazsam bende kalır