Kedim Yoğun Bakıma Alındı

kubracetin9

Kedim sarılık rahatsızlığı yüzünden tedavi görüyordu. Dün doktorumuz kulağındaki sarılıkların iyileşmeye başladığı ve göz rengindeki sarılığında yavaş yavaş düzelmeye başladığını ve tedaviye olumlu cevap verdiğini söyledi. Dün de gerçekten durumu iyiye gidiyordu. Bugün durumu kötüleşti ayakları neredeyse hiç tutmuyordu vücudunda yara bere yoktu. Akşam her zamanki gibi yine serum için götürdük. Eve geldiğimizde kedimin sırtında bir delik olduğunu ve o delikten iltihap aktığını gördük apar topar tekrardan gittik ve kedimin vücudu kabuk bağlamış yaralar gibi tüy döküyordu bir sürü ve durumunun kötüye gittiğini yoğun bakıma alınması gerektiğini söyledi yaşama şansı hala var ama çok düşük. Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim iyiye giderken nasıl birden bu kadar kötü oldu birde dua edin lütfen

23 CEVAP

sarmanbirkedi

Başınız sağolsun allah sabır versin

Alaracatlover

Başınız sağ olsun :( ah çok üzüldüm ama şöyle düşünün daha fazla açı cekmeden gitmiş. :((

Linsenpai

Başınız sağ olsun..

Simgecetin07

Benim kedimin de çenesi kırılmıştı bulduğumda her yeri kandı çok kötü bir duygu allah kimseye yaşatmasın inşallah kediniz en kısa sürede iyileşir dua edeceğim :(

kubracetin9

Çok teşekkür ederim bütün yavrular şifa bulur inşallah

başınız sağ olsun benim kedimde de fib şüphesi var çok üzüldüm okuyunca

Alaracatlover

Merak etmeyin o güçü kuvveti sonsuz olan Rabbin yanına gitti :) sizi cennetin kapısında bekliyordur Rabbin izni ile inşallah ????

gulsahaydinli

Başınız saolsun :’(