Kedim Yoğun Bakıma Alındı

kubracetin9

Kedim sarılık rahatsızlığı yüzünden tedavi görüyordu. Dün doktorumuz kulağındaki sarılıkların iyileşmeye başladığı ve göz rengindeki sarılığında yavaş yavaş düzelmeye başladığını ve tedaviye olumlu cevap verdiğini söyledi. Dün de gerçekten durumu iyiye gidiyordu. Bugün durumu kötüleşti ayakları neredeyse hiç tutmuyordu vücudunda yara bere yoktu. Akşam her zamanki gibi yine serum için götürdük. Eve geldiğimizde kedimin sırtında bir delik olduğunu ve o delikten iltihap aktığını gördük apar topar tekrardan gittik ve kedimin vücudu kabuk bağlamış yaralar gibi tüy döküyordu bir sürü ve durumunun kötüye gittiğini yoğun bakıma alınması gerektiğini söyledi yaşama şansı hala var ama çok düşük. Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim iyiye giderken nasıl birden bu kadar kötü oldu birde dua edin lütfen

23 CEVAP

Katya06

Bu mübarek günde dualarım sizinle.. umarım en yakın zamanda iyileşir.. :(

LadyAndCat

:(
Çok üzgünüm...
Kalbiniz tekrar bir canlıyı kabul edeceğiniz kadar iyileşince sokaktan zavallı bir canlıyı kurtarıp bakmanız iyi olur. Size de iyi gelir.

sarmanbirkedi

Ağır bir durum maalesef kimsenin pek bilgisi olacağını sanmıyorum. Zaten veterineriniz ona iyi bakmaya çalışacaktır emin olun. Çok üzüldüm allah acil şifalar versin.

başınız sağolsun. biliyorum fayda etmeyecek ama acınızı paylaşıyorum. allah kimseye göstermesin

kubracetin9

Amin çok teşekkür ederim onu öyle görünce insanın içi parçalanıyor içi

Zeke

:((( çok çok çok çok geçmiş olsun. İnşallah bir an önce iyileşip zıplaya zıplaya döner sizin yanınıza

dua edeceğim

poughkeepsie

Başınız sağ olsun çok çok çok üzüldüm ne denir bilmiyorum :(

Zeynucka

Ah kuzum:( başınız sağolsun,allah sabırlar versin

kubracetin9

Çok teşekkür ederim hepinize, fipten şüpheleniyoruz son 2 günde karnı çok fazla şişmişti evi iyice temizleyip birkaç ay bekledikten sonra ihtiyacı olan bir yavruya evimizi açmayı çok istiyorum. Güzel kuzum daha fazla acı çekmedi gittiği yerde daha iyi daha huzurlu olur inşallah

Cok gecmis olsun

kubracetin9

Teşekkür ederim malesef bebeğimi kaybettik...o kadar üzgünüm ki

Zeke

Ya:( başınız sağolsun çok üzüldüm bolca sabır diliyorum sizin için :(

:(( yavrum benim

Başımız sağolsun çok ama çok üzüldüm:(