Kedim Doğum Yaptı Ve Tekrar Kızana Girdi

Byilmaz

Arkadaşlar merhaba kedim doğum yaptı ve 63 gün oldu tekrardan kızana girdi tekrar dan çiftleştirmek doğru olurmu yada başka bir önerisi olam varmıdır

21 CEVAP

Anonymus552223

Ev kedileri sokaktakiler gibi senede 1 kez kızışmıyor. Ev ortami sıcak oldugu için 2 3 haftada bir kızgınlıga girer, 2 ayda bir de yavrulayabilir. Bu da dogaya da kedinin bünyesine de, vicdana da aykiri. O sekilde surekli dogurtrulup kedi-kopek hastalaninca da sokaga birakiveren cok insan var. Yani kedinize böyle bir hayat yaşatirsaniz ölecegi belli bisey bilebiliriz. Bir an once kisirlastirin. Yavrulari vereceginiz insanlarin da iyi bakacaklari ne malum. Cogu kişi bir heves alip sokaga atiyor. Bunun vebalini de istemezsiniz sanirim

Anonymus552223

Profesor olmaya da gerek yok bazi seyleri bilmek için. Yine de sabirli olup aciklamaya calisiyoz ters ters cevaplar

Byilmaz

Fikir almak için sordum zaten bilsem zaten yazmam

Byilmaz

Orasını biz beilemeyiz teşekkürler

sarmanbirkedi

Ben mi bilecem allah allah sanki sizin kediniz değil onu biz bilemeyizmıs. Istersen sor kediye canım kisirlastirmami ister misin seni o da cevap versin o zaman bilirsiniz belki. Hatta kendi gidiyor mu markete, parka falan ara ara. Siz hiçbir şey bilmiyorsunuz ya . Bence kesin veterinere de kendi gidiyordur. Bakamayacaksaniz almayın kardeşim

Byilmaz

Siz önce benim yazdığımı bir okuyun ondan sonra yorum ypın diyorum ki orda çiftleştirmek doğru olurmu yada sakinleştirici vermek doğru olurmu bilsem zaten yazmam