Köpek Ve Goody Mama

merhaba,
sokaktaki dostlarımız goody köpek maması yiyorlar mı acaba? pandemi dolayısıyla ailemin yanına geldim ve çok fazla köpek var. daha önce sokakta köpek beslememiştim bu kadar çok. ev artıkları yetmiyor, 15 kglık almak istiyorum. goody fiyat bandında ne önerirsiniz goody yemiyorlar ise
teşekkürler şimdiden

11 CEVAP

Zeke

Köpekleri bilmiyorum ama kedilere almıştım, açlıktan ölmeyi tercih edecek kadar nefret ettiler bu mamadan. Ondan beri bu marka aklımda. Bedava verseler bile almayayım diye..
Bence başka markaya yönelin:/

Katya06

Yemiyorlar. King ve enjoy seviyorlar :)

sağolun teşekkürler

tabi mutlaka daha sağlıklı olur. zaman ve fiyat açısından hazır mama tercih zaten, yoksa evde yapılanın yerini tutamaz

aysglklm

Bende sokak hayvanlarına yemek vermek istiyorum ama acaba doğal tarif denesem daha sağlıklı olmaz mi

britishoglum

Ben dün tavuk ciğeri yaptım ve yumurta haşladım köpekler için. Mama alacaksanız enjoy olabilir. Gerçi kedi maması da yiyebilirler. Bir sakıncası yok

Anonymus552223

Aysgl daha saglikli olur belki ama, mama hem kolay hem de ucuz. Makarna bile verseniz daha pahali olur.

Alaracatlover

Croc dog olabilir. Tanıdığım goldenına kullanıyordu 15 kg 60 tl internette fakat bitirmişler :) trendline kırmızı paket, pawpaw bunları yiyorlardı sanırım

hayvansever_

Evet evde yapmak tabi daha sağlıklı ama fiyat açısından mama daha uyguna gelir her zaman. Ben enjoy veriyorum sokakta ki köpeklerime.

King alacağım sanırım, umarım severler. Teşekkürler cevaplar için

Birkaç kilo da kedi maması alacağım sokaktakiler için, onda da paw paw tercih edeceğim sanırım.