Hamile Kedim

Kedim sürekli uyuyor sebebi ne olabilir?Ve vucunda kucuk kucuk farkli yerlerde yaralar çıkmış sokak kedisi olduğu için sokakta neler başına geldi bilmiyorum eve aldm fakat veterinere götüremeyeceğim icin yarakar için bi oneriniz var mı?Yaşı 2 ve ya 3 diye tahmin ediyorum ve hamile.

2 CEVAP

LadyAndCat

“Veterinere götüremeyeceğim için” demişsiniz. Neden ? İhtiyacı olan zavallı bir canlıyı doktora götürmek kadar güzel bir şey olduğunu sanmam. Nerede yaşıyorsunuz? Lütfen Belediye’nin veterinerlik hizmetlerinden yararlanın.

Daha oncede acıkladım yasadığım yer kuçuk bir ilçe toplam 3 tane veteriner var sığır hayvanlarina bakiyorlar hic bir sekilde kedi köpekle ilgilenmiyorlar malum durumdan ilçe dışınada cıkamiyorum nasıl götürebilmemi bekliyorsunuz?