Yavru Köpek

thekralboyy

merhaba iyi geceler herkese, ben kral oğlumu yetişkinlen sahiplendiğim için yavru köpek bakımı hakkında bir bilgim yok sokaktan yavru bir köpek sahiplendim onu en iyi şekilde nasıl büyütebilirim?

2 CEVAP

onu sokaktan kurtardığınız için teşekkürler harika bir insansınız

LadyAndCat

Hayırlı olsun şimdiden yeni köpeğiniz ve siz de hoş geldiniz :)
Her şeyden önce bir köpeğiniz var deneyimli ve şanslısınız. Yavru biraz daha meraklı, hareketli olacaktır. Evdeki köpeğiniz ona gereken kuçu terbiyesini verecektir işinizi kolaylaştırır. Öğrenmesini istediğiniz şeyleri öğretmekle başlayın. Oyun ve eğitimine zaman ayırın. Köpeklerinizi birlikte eğitin. Büyükten görünce minikte yapmaya başlar :)
Puppy yani yavru mamasıyla beslemeniz daha uygun olur.
Bebeklik aşılarını da yaptırmalısınız.