Kedi Maması

ben şu an kedime n&d narlı tavuklu kullanıyorum fakat tavuklu mamadan biraz sıkıldı gibi geliyor bana, bir de yaz ayına yaklaştığımız için daha iştahlı yiyeceğii bir mama arıyorum önerilerinize açığım iyi geceler herkese

6 CEVAP

Balıklı da alabilirsiniz ama almadan önce numune mama isteyin farminadan belki tadını sevmez

Kuzulu olabilir bence

Anonymus915830

Önemli olan onun hangisini seveceği, @787891 dediği gibi numune talep edin hangisini severse onunla devam edebilirsiniz. Tabii mama geçişlerine dikkat edin kademeli olarak geçiş yapın

sarmanbirkedi

Ndden sapmayim güzel bir mama. Hiçbir nd yemezse aynı kalitede fitmin purity var onu kullanin

hayvansever_

nd nin bir çok çeşidini seviyor kediler zaten. Numune isteyin ilk önce bi denesin onu. Ama nd markadan vazgeçmeyin onun kalitesinde bir ürün pek yok. fitmin purity var.

Nd’nin tüm çeşitlerinden numune istemiştim. sevdiklerini değişiklik olsun diye kullandım hep. Bir de purina one 800 gramlık paketlerden kullandım. 2 haftalık bir değişiklik de iyi olmuştu.