Kisirlastirma İcin Cok Farkli Fiyatlar Aliyorum

kazancs

1.5 yasinda erkek kopegim icin her veterinerden cok farkli fiyatlar aliyorum. Kimi 300 diyor kimi 1000 lira diyor ve nelere dikkat etmem gerekiyor. Bilen varsa yardimci olabilir mi

1 CEVAP

sarmanbirkedi

Şehirden şehire hatta semtten semte bile değişir. Kimi veterinerler gaz anestezi ( bu daha iyi) kimi veterinerler katı anestezi yapar. Kimileri kan tahlili de yapar, kimileri yapmaz. Kimileri 1 günlük pansiyon hizmeti de verir ne olur ne olmaz klinikte kalır, kimileri vermez vs vs. Yani bunlara göre fiyat degisir.