True Instinct Vs Orijen

MaxAndMe

3 aylık golden yavrusu evladım var. Orijen ile besleniyor. True Instinct ve Orijen mamayı karşılaştırdığımızda hangisi daha iyi sizce? True Instinct’in somonlu olması bana artı bir durum gibi geliyor. Teşekkürler

2 CEVAP

Alaracatlover

Orijen tabiki ama veterinerinize danışmanızı öneririm çünkü bazı hayvanlara iyi gelmiyor gerçi sizin köpeğiniz avcı sınıfında:)

pashav89

Benim de uzun zamandır araştırdığım 4 markadan 2 si (Diğerleri Acana ve Nd).
Ama araştırdığım kadarıyla True Instinct ve Orijen yüksek protein oranı ve gerçek et içeriği sayesinde hareketli avcı köpekler için en ideal mamalar. İkiside pek çok ülkede en çok tavsiye edilen mamalardanmış ama ben de çok kararsız kaldım. Arkadaşlardan gelecek yorumlar eminim yardımcı olacaktır...