Bu Bir İhbardir !!! Lütfen Bakın

sarmanbirkedi

Kullanıcı adı siladuru96 olan kişi amacsizca 1500 yıllık sorulara ya bir kelimelik cevap veriyor ya da random atıyor. Bu yüzden de cevaplanması gereken sorular gidiyor eski sorular geliyor. Arkadasin amacını anlamış değilim acaba anasayfada zoruna giden bir şey mi var? Lütfen bu yazıyı okuyan herkes onun yorumlarını şikayet etsin de cevap bekleyen sorulara öncelik verelim. Teşekkürler

3 CEVAP

Zeke

Yanıtları kalkmış ama sorular anasayfamda hala. Benim de dikkatimi çekmişti.
Sanırım puan toplamak amacıyla yapıyor. Ne yapacaksa o puanları

sarmanbirkedi

Gerçekten bazı insanlar işsiz. Evet çoğu yanıt gitmiş hepsini usenmeden şikayet ettim. Sorular da yarına gider artık.

Zeke

Bunların ruhundaki işsizliği de şikayet edebilsek keşke