Bitki Koruması

Epelin

Merhaba.. Kedi köpek besleyenler

Evdeki bitkileri nasıl koruyorsunuz.. Yüksek bir yere koymak dışında.. Köpeğim toprak eşelemeyi seviyor mesela.. Bitkiyi korumak için bir şey var mı?

6 CEVAP

Bulutcemre

Ben evde yeşillik çok severim ama bizim oğluşun yaramazlık yapma ihtimalini göz önünde bulundurarak bu sevdamı kısıtladım

Bulutcemre

Yani ya ben yokken yaprağını yerse diye bitkilerin çoğuyla vedalaştım ya da camlı bir dolaba küçük bitkileri veya kaktüsleri koyabilirsiniz

dilaraxx

Evde 2 balkon var 14 tane de bitki. bütün bitkileri aynı balkonda topladım orası devamlı kapalı kalıyor

Alaracatlover

Küçük bitki koruma telleri kafeleri var onlar olabilir

hayvansever_

Koruyamıyoruz maalesef toprağı eşelemese de yaprağı ısırıyor.

BalliBadem

Benim yazdığım silinmiş galiba yoksa yazmamışmıydım kafam karıştı