Hamile Kedi İçin Ne Yapabilirim

AlminaOzc

Benim büyütüp beslediğim kedim bundan 1.5 yıl önce beni terk etmişti ara ara geliyordu geldiğinde odamda dinlendiriyor mamasını veriyordum çıkıp günler hatta bazen haftalar sonra geliyordu. Şu an hamile karnı şişmiş baya ve eve girmek için sürekli miyavlıyor çok kötü hissediyorum evde zaten istenmeyen bir kedim var onu sahiplendirmeye çalışıyorum eve almama izin vermiyor ailem ben bu can için ne yapabilirim nereye başvurabilirim

7 CEVAP

Yasin2634

Bence kedinizi güvenilir biyere vermek zorundasınız çünkü doğum yapmak üzere eğer dışarıda doğum yaparsa yavrularına zarar gelebilir ama Instagram veya facebook tan paylaşım yapın yardımsever insanlar var hala bu şekilde bi çözüm yolu bulabilirsiniz

Anonymus552223

Kapinin önunde mama verin. Ama sakın belediyeyi falan aramayın. Yavru kediler hastalik kapar barinakta

Anonymus552223

Eve almayin disarda vesleyin. Şuan aciyirsunuz ama evde buyutup sokaga atmak daha buyuk kötuluk. Sokaga atacaksiniz demiyorum ama sizin halihazirda istenmeyen ve sahiplendirmeye calistiginiz kedileriniz vardi zaten. O yuzden disarda besleyin

bahçede-apartmanda güvenli bir yer de yapabilirsiniz. belki doğuracak yer arıyordur

AlminaOzc

Sabah dayanamayıp eve almıştım mama yemesi içün çok az yedi hemen kendine yer aramaya başladı odamın içinde ben de çıkartmak ve kovmak zorunda kaldım. O bakışları miyavlaması içimi çok ezdi kıyamıyorum ama kıyamayarak hata mı ediyorum bilmiyorum onun iyiliğini istiyorum gerçekten kötü bir çevrede yaşıyorum odamda baktığım kedimi bile zor koruyabiliyorum çevreden evdekilerden çünkü bana elimden bir kaza çıkacak diyen bir kardeşim var zarar verme girişiminde bulunmuştu bu yüzden korkum

AlminaOzc

Çok haklısınız teşekkür ederim yol gösterdiğiniz için vicdanıma yenik düşmemeliyim onun iyiliği için maalesef ki... İnstagramda ilanlar açtım ama inşallah bir sonuç verir.

hayvansever_

buraya da ilan koyun.