Kedimin Tüyleri:)

Yasin2634

Meraba arkadaşlar kedim son zamanlarda çok tüy dökmeye başladı tarak verdiler olmadı farklı şeyler denedim olmadı kedime kıyamadığım için traş ettirmek istemiyorum bunun dışında kalıcı bi çözüm varmı varsa önerebilirmisiniz:)

18 CEVAP

Yasin2634

Herkeze çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için:) böyle canlıları düşünen ben gibi insanlar olduğunu gördükçe gerçekten çok seviniyorum rabbim hepimizden razı olsun inşallah:)

Yasin2634

Maşallah ne kadar güzel :) ben kedime çok bağlıyım ve ona güzel bi yuva kurdum ve kimse hiç bi güç kedimi benden ayıramaz.ben çok sinirli aksi bi insandım ama 1 senedir eser kalmadı bunu kedime borçluyum nedenmi akşam eve gittiğim zaman apartmana girdigim zaman miyavlamaya baslayan bi kedim var hususi komşularıma sorarım miyavliyomu diye hayır ses bile yok derler meğer beni hissedip miyavliyo :) o benim canımdan parça ve ben asla canımdan vazgeçemem..

Yasin2634

Hepinize çok çok teşekkür ederim biz duyarlıyız kendimizden çok düşünüyoruz onları ve onlar masum zararları bile yok ağzı var ama dili yok elimden geldigince biseyler yapmak için uğraşıyorum ama bugün bi haber gördüm çinde kendine insan diyen caniler acımdan kedilerini köpeklerini balkonlarindan aşağı atmışlar haberde cinin sokaklarında kedi ve köpek cesetleri var yazıyodu o an orda olsam hepsine bende aynını yapmak istedim ama onlardan bi farkım kalmicaktı sadece rabbime dua ettim onları sana havale ediyorum diye çok üzüldüm ama bu birgün son bulucak buna ınanıyorum oda dünyanın sonu geldiği zaman :(