Koku Yapmayan Ve Pahalı Olmayan Kedi Kumu Önerileriniz

tortiegolge

Kedi kumunda bir çok şeyin çok önemli olduğunu biliyorum kullandığınız ve memnun olduğunuz kum önerileriniz var mı?

17 CEVAP

hayvansever_

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/38246-kum-onerisi benim yazdığım bir kum önerisiydi baka bilirsiniz.

Carathras

Herkese selam,
Bentonit olarak önce Micho'nun eski adıyla satılanı neyse hatırlamıyorum bundan kullandım, evet tozutmuyor diyemem.
Aro ve VanCat'de kullandım özelikle indirimlerin bol olduğu dönemlerde yarı fiyatına almıştım malum bizim evde 5 kedi var stoklu alış veriş yapıyoruz. Yorumum Micho ile aynı diyebilirim.
Sonrasında yukarıda yazdığınız sebeplerden ötürü Natural Bastet denedim, özelikle tuvaletlerine söylediklerinden daha fazla doldurmamama rağmen memnun kalamadım özelikle etrafa çok dağılması hızlıca tükenmesi benim için handikap belki kedi popülasyonunun çok olmasındandır.
Şuan Catwalk aldım, Bursa da Zoogross'dan mağazada 10 lt 20 tl idi. Toz oranı diğer hepsinden az, topaklanma konusunda aşağıdaki sebeplerden pek yapamayacağım;
Poposunu havaya kaldırım tamamen kutusunun duvarına çişini yapan bir erkek kedim,
Kakasını yapıp üzerini kapatacak kumu kutunun tavanında ve yan duvarında arayan bir dişi kedi var yani ne desem doğru olmaz :)
Pelet konusunda ekonomik ve performanslı bir ürün varsa denemeye açığım ama Natural Bastet gerçekten bende hayal kırıklığı oldu diyebilirim :(