Sokak Kedilerine Mama

Kediduman

Şu zor günlerde sokakta aç kalan kediler için mama almak istiyorum kendi kedimin mamasından veriyordum ama artık yeterli gelmiyor sayıları arttı 15 kg 100 tl altı mama önerisi istiyorum bu fiyat altında kaliteli bir mama bulmak imkansız ama en azından aç kalmalarından iyidir diye düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum.

4 CEVAP

britishoglum

Enjoy, micho, trendline

Shaco

ben veterinerle anlaşmalı olduğum için enjoy 15 kg luk mamayı bana 80 tl ye veriyor çok uygun oluyor ama bu sıralar veterinerlerde zorunlu olmadıkça açmıyorlar eski stoklarım ve evden kalanlarla idare ediyorum

Kediduman

Daha çok bu kategoride kullandığınız mamaların içerik olarak hangisi daha iyi yada sevrerk yiyorlar mı onları da yazar mısınız pawpaw gördüm ama onun da kediler tarafından sevilmedigini okumuştum burada

BalliBadem

Pawpaw eskiden bana biri vermişti o kişinin kediside yordu badem de yemişti sokaktakilerde yemişti gurme olanı ama bi ara içerik değiştirmişlerdi o yüzden şuanki durum ne bilemiyorum numune gönderiyorlar petshopplarda açıktanda satıyorlar numune yada açıktan alıp deneyin bence