Yoğurt

kyzi8_3

4 aylık british shorthair ım var ve yoğurt verebilir miyim? Yoğurt verecekse ne kadar vermeliyim?

11 CEVAP

Bulutcemre

Arada bir kaşık verebilirsiniz sorun olmaz ama bunu öğün haline getirmemek gerek bence

dilaraxx

YOĞURT VERMEK PROBİYOTİK AÇISINDAN SAĞLIKLI. PROBİYOTİK DE BİLDİĞİNİZ GİBİ BAĞIŞIKLIĞA. BEN ARADA BİR 3-4 GÜNDE BİR 4-5 KAŞIK VERİYORUM. AFİYETLE YİYOR

Linsenpai

Haftada bir iki kere verebilirsiniz bir kaşık olarak, büyüdüğünde de miktarını arttırabilirsiniz şimdilik çok vermeyin derim

dilaraxx

YİYORSA EĞER KEFİR DE VEREBİLİRSİN

kyzi8_3

4 aylık olduğu için bende aynı şekilde versem bir sorun olur mu?

dilaraxx

Daha 4 aylık biraz daha azaltarak verebilirsin.

sarmanbirkedi

Haftada iki kere veriyorum

kyzi8_3

teşekkür ederim cevaplarınız için haftada iki kere vereyim

kyzi8_3

Bir yemek kaşığını yarısı kadar verdim.

anjelik123

Daha küçük olduğu için 1yemek kaşığı haftada üç kez vermeniz yeterli olur. Kefiride verebilirsiniz hiç sorun olmaz

hayvansever_

ben kedim 3 aylıkken 1 kaşık veriyordum arada verin bir sorun olmaz.