Gezdirme Sorunu???

Sokaksevgisi

Köpeğim Kakao büyük bir sokak köpeği ve dışarıda ben buldum, sahiplendim. Normalde hep sözümü dinler ancak dışarıda salık gezmeye alışık olduğu için tasmayla gezdirmeye çalışsam çoook sorun çıkarıyor. Tasmasız gezdirsem sokaktaki diğer canların peşine takılıyor bu yüzden endişeleniyorum. Saldırmıyor kimseye ancak sokaktaki canların peşine takılıyor ve gözden kayboluyor. Lütfen yardım edin, nasıl gezmeye alıştırabilirim???

3 CEVAP

Sandy134

Uzayan tasma ve göğüs tasması kullanırsanız, gezdirmek daha kolay olabilir????????????

Shaco

ilk başta uzayan otomatik tasmalarla mesafeyi uzatabşlirsinz daha rahatlar sonra yavaş yavaş alıştıktan sonra etrafı çevrili güvenli bir alanda tasmasız denemeler yaparak(gitme istemdiğinz yelrele gitti zaman uyararak) alıştırabilirsiniz şuan üstün körü yazdım ama malum işim var sonra özel mesajdan daha detaylı yazarım

Sokaksevgisi

Çok teşekkür ederim, beklerim:))