Yavru Kedi Maması

Melike78899

Uygun fiyatlı yavru kedi maması öneriniz var mı?

6 CEVAP

bmcat

Brit Care, Matisse, Brit Premium, Profine.

sarmanbirkedi

Bonacibo ve felicia ikisi de güzel mamalardir ve içerikleri tamamen aynıdır bu yüzden daha ucuz olan bonacibo alin

Melike78899

Felicia ve bonacibo kuru mamaları hakkında görüşünüz nedir çok kararsız kaldım kimisi iyi derken veterinerler önermiyor 6 aylık yavru kedim var çok kararsız kaldım royal canin sevmedi yemiyor uygun fiyatlı başka bir öneriniz var mı

bmcat

Felicia ve BonaCibo içerik olarak iyi değil ama bütçesi kısıtlı olanlar için BonaCibo uygun bir mama o nedenle öneriliyor genelde.

sarmanbirkedi

Evet bütçeniz yeterliyse kesinlikle nd ya da fitmin purity kullanın onlardan sapmayin ama dediğim gibi düşük butceliyseniz bonacibo gayet iyi kötü değil

BalliBadem

Felicia fena değil ama haftada en az 2 kez et vermelisiniz (ciğer tavuk balık et sakatatlar gibi) yine happycat de öneririm