Kedimin Tüğlerini Kazıtırsam Tüyleri Tekrardan Uzarmı Lütfen Acil Cevap Verin?!?!?

EcrinSuAksu

Ben şimdi kedimin tüylerini kazıttım dihelim kedimin tüyleri tekrar uzayacakmı?

22 CEVAP

Anonymus915830

Tabii ki tekrar uzar ama ne gereği var ki ? Anormal bir durum mu var cilt hastalığı gibi ? Eğer ancak öyle bir durum varsa zorundaysanız kestirin, diğer türlü keyfii psikoljisini bozmayın yavrucağın

hayvansever_

Tekrar uzuyor merak etmeyin. Herkes piskolejisi bozulur stres olur falan demişte belki kediye göre değişen bir durumdur bilemiyorum biz hiç böyle bir şey yaşamadık. Bence bu kadar yazılanlar biraz abartı olmuş. Biz bir kere tıraş ettirdik normal bir şekilde devam etti hayatına 3 4 ayda falanda eski haline döndü. Ben de tıraşa çok karşıydım ama tam tüy dökme dönemiydi 3 gün evde yoktum babam o dönemde tıraş ettirmiş. Başta çok kızdım ama Allah var biz de çok rahat ettik. Minnoşuma da bir şey olmadı.

hayvansever_

yani böyle konularda okuduklarınla tepkili olmak değilde deneyiminle konuşmak gerekiyormuş onu fark ettim. Hani dediğim gibi kediye göre değişir ama bu yazılanlar kadar da abartı bir şey olmuyor.

hayvansever_

Düzeltmenin gafletine uğradım ama genel olarak anlaşılıyprdur diye umuyorum.

Sinozan

kediden bahsediyorsunuz değil mi? ne demek tüylerini kazıtmak? psikolojisini düşünün lütfen.

ayrıca bu işlemden sonra; doğru yapılmadığı için cildi yara olan, hijyen kurallarına uyulmadığı için de mikrop kapan evlatlar var.

hayvansever_

Güldürmeyin beni Allah aşkına ben burda deneyiminden bahsetmiyicemde neden bahsedicem. Burada olumsuz yorum yapanda deneyimine göre yorum yapıyor olumlu yorum yapanda.Ben burada deneyimimimden bahsedip yorum yapmakta özgürüm soruyu soran arkadaşta hem olumlu hem olumsuz yorum yapıp kendi kararını kendi verecek. Eğer tek bir yorumla haraket edecek olsa burada bir çok kişinin cevap vericeğim bir soru yazması saçma olurdu.

dilaraxx

Ya tamam da abartılı olmuş demeniz de garip geldi.Herkes özgürce yorum yapar soru sahibi ona göre karar verir dediniz de biz de düşündüğümüzü bildiğimizi yazıyoruz.