Kedimin Kulak Kaşıntısı

Tarc33

Kedimi yaklaşık 2 hafta vetenirine götürdüm kulaklarına kamera ile baktı sorun yoktu şimdilerde kulağının olduğu yeri kasiyo ara ara normal midir?

5 CEVAP

dilaraxx

Devamlı ve tahriş edecek kadar kaşımıyorsa,orada kızarıklık şişlik vs. yoksa normal.

sarmanbirkedi

Uyuz veya mantar olabilir ama arkadaşın dediği gibi sislik kizariklik vs yoksa sıkıntı yok. Ayrıca dış parazit yaptinız mi

poughkeepsie

Aşıları tamsa ve kızarıklık tüy dökülmesi yara benzeri bi farklılık yoksa bi sıkıntı yoktur

Anonymus915830

Anormal tüy dökülmesi, kabuklanma, fazlaca kulak içi pisliği, koku, kızarıklık, yara, ıslaklık yoksa bir sorun yoktur

Tarc33

Aşıları yapıldı çok teşekkür ederim