Sizce Bu İçerik İyi Mi ?

GlsmKrpk

Sizce bu içerik nasıl ?
Ham protein% 38, ham yağlar ve% 22 yağlar, ham lif% 2, ham kül% 7.1, kalsiyum% 1.2, fosfor% 0.9, sodyum% 0.4 - hayvansal kaynaklı proteinlerin% 86'sı - Tahılsız formül - Otlar Canlılık kompleksi - Taze et teknolojisi Et (% 24 kurutulmuş tavuk,% 20 taze tavuk,% 19 taze domuz karaciğeri,% 8 kurutulmuş ördek,% 5.6 kurutulmuş balık - morina, conger ve sardalya,% 1.7 kurutulmuş domuz eti ve sığır eti), tavuk yağı, patates, yeşil bezelye, tavuk yumurtası, pancar posası, elmalar, kurutulmuş Saccharomyces cerevisiae inaktif maya, bira mayası, peynir altı suyu, keten tohumu, soğuk preslenmiş Norveç somon yağı, bitkisel kompleks (ısırgan otu yaprakları, karahindiba yaprakları, papatya çiçeği% 0.17, limon otu, ıhlamur çiçeği), mineraller, hindiba kökü, goji meyvesi% 0.2, zencefil kökü% 0.1, yucca shidigera. İz elementlerin bileşikleri: demir 205 mg (demir ve n-hidrat amino asitlerin şelatı ile desteklenir), bakır 21 mg (bakır ve n-hidrat amino asitlerin şelatı ile desteklenir), manganez 43 mg (manganez ve n'nin şelatı ile desteklenir) -hidrat amino asitleri, çinko 154 mg (çinko ve n-hidrat amino asitlerin şelatı ile desteklenmiştir), selenyum 0.5 mg (Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 tarafından üretilen organik bir selenyum formu ile desteklenmiştir), iyot 2.7 mg (ilaveli) kalsiyum iyodür susuz)

Vitaminler, pro-vitaminler ve kimyasal olarak iyi tanımlanmış etkiye benzer etkiye sahip maddeler: vit. 23,100 i.u., vit. D3 1600 i.u., vit. E (RRR-alfa-tokoferol) 260 mg, vit. B1 13.5 mg, vit. B2 30 mg, vit. B6 15.5 mg, vit. B12 128 ug, vit. C 225 mg, niasinamid 130 mg, kalsiyum pantotenat 46 mg, folik asit 5 mg, biotin 1.1 mg, kolin klorür 2,530 mg, taurin 1,320 mg

duyusal katkı maddeleri: biberiye özü 100 mg

amino asitler: DL-metiyonin 7,845 mg, antioksidanlar, koruyucular.

( ND alın diyecek olan arkadaşlar vardır. Taneleri çok küçük olduğu için maalesef kedim yemedi. )

5 CEVAP

Faytekin

Fitmin değil mi bu mama? Gayet güzel içeriği

GlsmKrpk

Evet .
Fitmin Purity kitten mama. Kedisine alan , deneyimleyen var mı ? Tane boyutu standart mı ya da kediniz sevdimi

sarmanbirkedi

Mükemmel tabi ki daha ne olsun yüzde sekseni falan et. Şiddetle öneririm.

Mirtip

Hangi mama bu:)

GlsmKrpk

Alıp deneyeceğim o zaman .
İnşallah tadını sever sorunsuz yer