Kedimin Gözünde Şişlik Var Acil Yardım Edebilir Misiniz

lokuum

Anlamadım neden oldu iran kedim var gözünü temizledim böyke birşey çıktı bu ne normal mi

5 CEVAP

Tahriş olmuş sürekli aktığı için veterinerinize gösterin o krem ya da damla verir

lokuum

Sizin kedinizde chincilla benim kedimin aynısı ???? emin misiniz sizde de oluyor mu çok korktum gerekmedikçe dışarı çıkamıyorum kronik hastalığım var acil mi değil mi bilemedim gözüne birşey olur diye çok korktum

Anonymus915830

Çok net anlayamadım ne olduğunu ama tahriş olmuş gibi görünüyor, gözü akıp orada kuruduysa olabiliyor genelde. Çapaklarını kurumadan önce temizlemeye çalışın, 1-2 gün gözlemleyin. O gözünde kısılma vb gibi anormal durumlar görürseniz hekiminize danışın :)

Kurumuş yeri temizlerken pamuğa ılık su yapın ve biraz bekletin gözünde. Benim kedimde de var akıntı, o şekilde yumuşatıyorum kurursa.

Bir de çok bastırmayın göze hiçbir zaman. Daha çok akıyor