Köpek Sahiplenmek

blue_hpood

iki yaşında erkek bir kedim var. bir köpek sahiplenmek istiyorum. apartman dairesinde kalıyorum, bahçem yok. ilk kez köpek sahipleneceğim fakat sibirya kurtları gerçekten sevdiğim köpek ırkı. yavruyken sahiplenmeyi düşüyorum. kedimle anlaşabilir mi acaba? ve apartman dairesinde kalmasında bir sakınca var mıdır?

18 CEVAP

blue_hpood

fakat çift kürklü olduklarını ve buraya da uyum sağlayabileceklerini okumuştum. üstelik bu sibirya kurtları burada doğmuş. yazdıklarınızı düşüneceğim, cevapladığınız için teşekkür ederim:)

blue_hpood

TATA4242 peki, sizce kedimle sorun yaşamayacak hangi orta boy ırkları önerebilirsiniz?

TATA4242

Boxer köpek cinside anlaşıyor ama apartman hayatına uygun değildirler.