Malt Önerisi

psabrk

Değerli arkadaşlar sizlerden Malt önerisi almak istiyorum Tüy yumağının oluşmasını engellemek için ve dışkı yoluyla bu tüylerin atılması için.
Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim hepinize :)

9 CEVAP

Gimcat, zoovital, beaphar güzel maltlardır

Zeke

Gimcat markasına güvenebilirsiniz. Ben vitaminlerini de aldım.

psabrk

Teşekkür ederim öneriniz için @787891 :)

LadyAndCat

Gimcat Anti-hairball Malt.

Anonymus915830

Kullandığım hiçbir marka GimCat kadar etkili olmadı, bütçeniz uygunsa ilk önerceğim GimCat olur kendi adıma :)

BalliBadem

Dr. Clauders light antihairball malt
Badem tüy kusup durmaya başlamıştı bu maltı aldım kesildi bidahada hiç kusmadı hem ligt ben memnunum

Faytekin

Benim iki kedimde antika olduğu için ,biri macun yemiyor diğeri tablet yemiyor :) ikisine de ayri ayrı alıyorum o yüzden ,tablet olarak bence en iyisi Vetri Science Antihairball,macun olarak da Gimcat .

hayvansever_

macun olarak gimcat güzel bütün kediler seviyor, bir çok çeşidi var kedinize göre seçebilirsiniz.

psabrk

Hepinize çok teşekkür ederim önerileriniz için arkadaşlar :)