.Açılma Var 2 Defa Ameliyat Olmasına Rağmen Bir Süre Sonra

emrahdelice

kedimin kuyruk altında 3.kez fistül oluştu.2 kez ameliyat oldu kapandı ve tekrar oluşuyor.vet barsakta delinme var diktim dedi ama çare olmadı.aynı sıkıntıyı yaşayan varmı ne yapabilirim

3 CEVAP

Fceyhan

İmkanınız varsa Başka bir veterinere daha götürün. Cerrahi müdahalelerde tek veterinere her zaman güven olmuyor maalesef...

Alaracatlover

Başka vetlerde danışın lütfen. Bebişe üzüldüm :(

Linsenpai

Eğer çok uzun bir süre iyileşmezse ampüte ederler muhtemelen en sonunda. Arkadaşların dediği gibi başka bir veterinere daha gidin geç olmadan. Çok geçmiş olsun