Kedimin Sırtındaki Şişlik

Fugubalon

Bu sabah 6 aylık dişi kedimin sırtında fındık büyüklüğünde bi şişlik fark ettim. Sivilce ucu gibi bir ucu var sanki. Sabah biraz miyavlıyordu ama şimdi hasta değil gibi. Çatı katına gidiyordu bikaç gündür orda bişey batmış yada örümcek sokmuş olabilir mi diye geldi aklıma ama bilmiyorum. Bu arada 28 martta karma aşı oldu. Veterinere götürmeli miyim? Tehlikeli bişey olabilir mi?

5 CEVAP

Seyma6390

Mutlaka veteriner'e götür çok belirgin bir şişlik.

srplzngl

büyümeye devam ederse götürün mutlaka.

Anonymus915830

Genelde bu şekilde şişlikler aşı yerlerinde oluşur

LadyAndCat

Aşı oldukları yerde ilaç toplanıyor aşıdan sonra elle ovularak dağıtılmalı. Dağıtılmayınca böyle şişlik olarak kalabiliyor. Elinizle oklayın canı acımıyorsa elinizle dağıtın lütfen.

BerruEce

Merhabalar aynısı benim kedimde de olduda başının biraz aşağısında sizinki geçti mi acaba neler yaptınız bize ameliyat dediler