Oğlumun Cinsi

Qscar

Oğlum 4 aylık barınaktan aldık jack russela benzettim ama sizinde fikirlerinizi merak ediyorum şimdiden teşekkürler ????

11 CEVAP

poughkeepsie

Açıkçası hiç anlamam köpek cinslerinden sadece çok güzel çok sevimli olduğunu söylemek istedim. Sağlıkla mutlulukla geçen bi ömür dilerim ❤️

Qscar

Arkadaşlar teşekkürler cevaplarınız için öyle cins köpeğim olsun diye düşünmedim hiç o yüzden barınaktan aldık çokta seviyoruz oğlumuzu☺️ Yalnız bide şu ısırma oyunundan vazgeçsek iyi olucak ama yok , sürekli hoplayıp zıplar asla enerjisi bitmez bahçeye çıkmazsam camın önünde havlar çıkarım hemen başlar güreşmeye çokta inattır kendileri çok zeki ama söylediğimi anladığı halde tersini yapar???? daha bebekliğinden bu yana bir kere kucağımda bile kıpırdaman durmadı duramıyor aşırı hareketli sürekli ısırıyor ve evin önünden bırakın insan geçmesini poşet uşsa rüzgardan ona bile sinirleniyor napıcam ben bu oğlumla bilmiyorum ama çok seviyorum o yüzdende kızamıyorum ☺️

hayvansever_

Bordon colie kırması olabilir yüz hatları çok benziyor. Gerçekten çok sevimli ve çok çok tatlı bir yavrucak ona sarılasım geldi :)

Siyammm

Arkadaşlara katılıyorum BORDER collie melezi diye düşündüm

Shaco

burun kırmızılığı geni ve surat yapısı border collie melezi olabilir border coli ile kahvengi beyaz sokak köpeği kırması olabilir büyüdüğünde sırt yapısı uzun ve eğik ise border coli geni olduğunu daha iyi anlrsınız bildiğim kadarıyla böyle

Shaco

büyüyünce daha ciddileşiyorlar merak etmeyin benimde ufak cins kızım var 1 yaşına yeni giricek ama ne kadarda büyüseler köpek köpektir pofuduk ıslak burunlu ve yaramaz :0)

aysebudur

oyy kurban olurum çokk güzel

Qscar

Tabiki yok sadece merak ettim çok sevimli bi o kadar da hiperaktif sabah kadar oyanasam onunla sıkılmaz birde hala bıkmadı usanmadı ısırmaktan bu konuyla ilgili napıcam bilmyrm inşallah durulur braz buyudukce sanmıyrm ama beni görünce o kadar heycanlanıyo ki sakinleştireniyorum ama olsun o benm btanecik oğluşum ????

Alaracatlover

Bordon coli ve (gözleri mavi ise) husky kırması olabilir.

Linsenpai

Köpeklerden pek anlamam o yüzden soruya cevap veremicem malesef. Ama bebeğiniz çok tatlı maşallah:D

blue_hpood

ya cinsinin hiç önemi yok, çok tatlı bir yavru:)