Bilir Kişi Cevap Verir Mi?

Emircan_pmk

Kedimin sol patisinin üzerine basamadığını ve oraya bastığında ise canının yandığını gördüm dokunup bişey var mı diye bakmak istedim ama izin vermedi saldırdı bana bugun ise yanlışlıkla dokundum ve sanki orda öyle bi acısı yokmuş gibi davrandı patisinin üzerine hâlâ basamıyor ve patisi ondan Bağımsız hareket ediyor yardımcı olur musunuz? lütfen ????

1 CEVAP

poughkeepsie

Burda bu konuda size net bi cevap verebilecek biri ne yazık ki yok. En kısa sürede veterinere gitmeniz daha iyi olur. Muhtemelen dokunma ile ilgili değil ağırlık verme bastırma ile ilgili bi sorun yaşıyor